Відповідно до розпорядження голови Шептицькийської міської ради Андрія Залівського, 1 квітня завершується опалювальний сезон для населення установ та закладів, які фінансуються з державного бюджету.

Максим Львівськийhttps://cityhub.com.ua
Редактор сайту CityHub. Пишу про новини Львова, Белза, Радехова, Сокаля, Шептицького.
Більше новин
